ATRAKCJE DLA DZIECI

green line

MAGICZNY ŚWIAT BAJEK

Koncert z muzyką Disney’a dla dzieci

Dla najmłodszych przygotowaliśmy niezwykłą muzyczną podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami. W koncercie można usłyszeć m.in. piosenki z takich bajek jak: Kubuś Puchatek”, Tarzan”, „Zaczarowana”, „Kraina Lodu”, „Pocahontas”, „Zaplątani”, „Król lew”, „Aladyn” i wiele innych…
Wspólna zabawa, śpiewanie, ekranizacja fragmentów podczas wykonań wokalnych to świetna zabawa zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Bajeczne, widowiskowe kreacje i śmieszne dialogi namalują uśmiechy na twarzach młodych widzów. Po koncercie, przewidziana jest niespodzianka dla każdej grupy. Specjalne maskotki zaproszą do zdjęć zbiorowych na scenie.

 • Niezwykła muzyczna podróż.
 • Upiecz własny chleb!
 • Konkurs wyrabiania masła.
realizacja

ANIMACJE ZABAW

W naszej ofercie znajduje się wiele wspaniałych programów i atrakcji dla dzieci, uśmiechniętych prowadzących i animatorów zabaw dbających o to, by dzieci zajęły się tym, co kochają najbardziej – ZABAWĄ!.
W naszym kąciku animacji znajdą miejsce, gdzie będą mogły pomalować swoje buźki, wziąć udział w szeregu wspaniałych konkursów – plastyczne (sztalugi, farby), zręcznościowe i taneczne. Swoją energię będą mogły wykorzystać na trampolinie, zjeżdżalni dmuchanej czy w dmuchanym zamku do skakania!
Nie zabraknie przedszkola dla maluchów, w którym będą mogły bawić się pod czujną opieką animatorów, tak, aby rodzice mogli w tym czasie skorzystać z innych naszych atrakcji.
Zapewniamy kompleksową obsługę każdego wydarzenia. Posiadamy własne zaplecze techniczne – namioty, hale namiotowe z podłogą, stoliki, krzesełka, dmuchańce, akcesoria niezbędne do przeprowadzenia zabaw i konkursów, nagłośnienie, oświetlenie i multimedia.
Kompleksowo obsługujemy: pikniki firmowe, imprezy organizowane z okazji Dnia Dziecka, zabawy Mikołajkowe połączone z wręczaniem paczek..

 • Bogaty program.
 • Dmuchańce do skakania.
 • Kompleksowa obsługa.
realizacja

EXPERYMENTARIUM

Nauka na wesoło w  laboratorium młodego badacza. Podczas warsztatów w laboratorium uczestnicy przekonają się, że chemia i fizyka wcale nie muszą być nudna, a wręcz przeciwnie, to dzięki poznaniu ich praw można wykonać wiele niesamowitych doświadczeń, które dla niewtajemniczonych wydadzą się czystą magią. Eksperymenty są tak dopracowane, aby za każdym razem oczarowały Młodych Naukowców, zmuszały do przemyśleń i szukania rozwikłania zagadki pt. „Jak to się mogło stać?”. Nie zabraknie również śmiesznych doświadczeń i poczucia humoru u instruktorów, a wszystko po to, aby młodzież mogła w przyjemnej atmosferze dokonywać wielkich odkryć. „Mierz siły na zamiary!”

 

 • Laboratorium małego badacza.
 • Śmieszne doświadczenia.
 • Niesamowite eksperymenty.
realizacja

MOBILNE PLANETARIUM

Niepowtarzalna, wirtualnej podróż do odległych zakątków Wszechświata. Zabierzemy uczestników do miejsc, które z naszej ziemskiej perspektywy podziwiają w pogodne wieczory na nieboskłonie i zastanawiają się: … jak to wszystko jest zbudowane… W planetarium można z bliska podziwiać kosmos i poznać prawa, którymi się rządzi bez wychodzenia na zewnątrz i niezależnie od pogody. Planetarium jest unikalnym narzędziem dydaktycznym do edukacji astronomiczno- przyrodniczej przeznaczone jest zarówno dla małego widza, przedszkolaka czy ucznia, jak również dla każdego kto jest ciekaw nowego nieznanego…

 • Kosmos z bliska.
 • Unikalne narzędzie dydaktyczne.
 • Wirtualna podróż do zakątków Wszechświata.
realizacja

POSTACIE PLUSZOWE

Zabawa z udziałem bajkowych postaci: niedźwiedź, kotek, papuga, małpka i zajączek zapewni wspaniałą atmosferę podczas każdej imprezy z udziałem dzieci!

 

 • Bajkowe postacie.
 • Świetna zabawa.
 • Kompleksowa obsługa.
realizacja