SPOTKANIE KLUCZOWYCH KLIENTÓW GÓRAŻDŻE S.A.

green line

Event zorganizowany w październiku 2017 r. 
Ilość osób: 200

W hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem zorganizowaliśmy dwudniowy event dla kluczowych Klientów firmy Górażdże S.A., która zleciła nam po raz kolejny kompleksową organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Zakres naszych obowiązków obejmował rekomendację hotelu, opracowanie spójnej, autorskiej koncepcji całego wydarzenia, wsparcie w zarządzaniu projektem na każdym jej etapie, koordynację działań na miejscu oraz kompleksową obsługę techniczno-multimedialną i artystyczną.
Pierwszy dzień, to był wyjątkowy wieczór z niezapomnianą muzyką z lat 80-tych, który z olbrzymią dawką pozytywnego humoru poprowadziła Formacja Chatelet. Uczestników zaprosiliśmy na koncert kultowego polskiego zespołu z lat 80-tych, który podbił serca fanów, takimi utworami jak: Miłość z walkmana, O-la-la oraz Ocean wspomnień – zespół Papa D. zwany w tamtych latach Papa Dance! Uczestnicy mogli wziąć udział w „Randce w ciemno” i teleturnieju „Wielka Gra”! W finale wieczoru na scenie wystąpił zespół BAJM!.
Drugiego dnia ceremonie wręczenia nagród poprowadził Artur Andrus, który na jej zakończenie wystąpił ze swoim recitalem.

realizacja