SPOTKANIE KLUCZOWYCH KLIENTÓW GRUPY GÓRAŻDŻE

green line

Event zorganizowany w październiku 2022 r.
Ilość osób: 170

W hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem zorganizowaliśmy cykliczne, dwudniowe spotkanie dla Klientów Grupy Górażdże S.A., dla której już 20 lat! organizujemy eventy. Jej zakres obejmował rekomendację hotelu, opracowanie spójnej, autorskiej koncepcji całego wydarzenia, wsparcie w zarządzaniu projektem na każdym jej etapie, koordynację działań na miejscu oraz kompleksową obsługę techniczno-multimedialną i artystyczną.

Pierwszego dnia naszą autorską koncepcje wieczoru poprowadził Marcin Prokop. Wybrani uczestnicy wzięli udział w programie typu talent show, który dostarczył zarówno im, jak i pozostałym uczestnikom eventu wielu pozytywnych emocji. W finale wieczoru na scenie wystąpiła Daria Zawiałow.

Drugiego dnia na naszej scenie zagościła multimedialna scenografia, nowoczesne rozwiązania technologiczne z udziałem prelegentów oraz gość specjalny – Prezydent Aleksander Kwaśniewski. Gospodarzem tego wieczoru był Jarosław Kuźniar, który poprowadził zarówno wieczorna debatę, jak i ceremonię wręczenia nagród zakończoną koncertem Kasi Kowalskiej z gościem specjalnym Felicjanem Andrzejczakiem.

realizacja