KABARETY

green line

Oprawa eventu okraszona dużą dawką humoru! Nasza propozycja obejmuje popularne formacje kabaretowe, satyryków i stand-uperów. W ramach oferty zapewniamy kompleksową realizację techniczną występu każdego kabaretu.
W swoim dorobku mamy wiele realizacji z takimi artystami kabaretowymi jak:

KABARET MŁODYCH PANÓW

Kabaret posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie, którzy nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

 

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KABARET PARANIENORMALNI

Któż z nas nie zna postaci Mariolki! Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu.

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KABARET HRABI

To esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretów „młodego pokolenia”. Od razu zwrócili na siebie uwagę programem „Demo”, który był prezentacją ich możliwości. Publiczność konała ze śmiechu. Później było już tylko gorzej, na każdym kolejnym spektaklu odnotowywano coraz więcej przypadków zasłabnięcia ze śmiechu. Oprócz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje jakich na pewno się nie spodziewa. Kabaret Hrabi to także bardzo starannie przygotowane teksty, i popis doskonałej gry aktorskiej!

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KABARET NEONÓWKA

Uprawiają satyrę polityczną, lecz z pomysłem, co jest nie lada sztuką! Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”… a potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie!

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

Ich program LIVE to niesamowita okazja obejrzenia na żywo tegorocznych skeczów kabaretu, premierowych, a wręcz przedpremierowych numerów. Właśnie LIVE ujawnia się największy talent KSM, niesamowity wręcz kontakt z publicznością, oraz naturalna i niepohamowana skłonność do improwizacji. Spektakl LIVE jest inny za każdym razem, za każdym razem jest śmieszny, za każdym razem wzbogacony o komentarz aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki i nie da się dwa razy obejrzeć takiego samego programu KSM.

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KABARET CHATELET

Obecnie w nowym składzie i z nowym programem! Do sprawdzonego kabaretowego duetu Małczyk – Pałubski dołączyła Barbara Tomkowiak. Razem przedstawią widowisko, którego tematem są niepowodzenia i upadki, które utrudniają codzienne życie. Kabareciarze umieścili w repertuarze klasyczne skecze i monologi oraz piosenki, całość dopełnia zaskakująca scenografia…

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KABARET K2

Gorąco polecamy – możliwość improwizacji kabaretowej z nawiązaniem do branży klienta lub tematu spotkania. K2 to wulkan scenicznej energii. Ich program jest bardzo dynamiczny i w dużej mierze oparty na kontakcie z widzem. K2 nie boi się nieprzewidzianych sytuacji. Z każdej potrafi wybrnąć dzięki umiejętności improwizacji. Jest w stanie wyimprowizować skecz na zadany przez publiczność temat. Panowie nie dają widzowi odpocząć od śmiechu. Nie jest to jednak śmiech pusty. Oczywiście skecze mają przede wszystkim bawić. Jednak wartością dodaną jest to, że są „o czymś”. Dużo w nich tematów społecznie aktualnych, podlanych odrobiną absurdu. K2 zostało nagrodzone pierwszymi nagrodami na najważniejszych festiwalach kabaretowych w kraju (m.in. PAKA, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY). Zdobywał również NAGRODY PUBLICZNOŚCI. Swoje skecze regularnie pokazują w realizacjach telewizyjnych, m.in. DZIĘKI BOGU JUŻ WEEKEND, MAZURSKA NOC KABARETOWA. Polecamy gorąco! Humor na doskonałym poziomie!

 • Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KATARZYNA PIASECKA

Kobieta po trzydziestce, najbardziej znana z podejmowania tematów damsko-męskich. Charyzmatyczna, lubiąca bezpośredni kontakt z widzem. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej. Na co dzień występuje w bardzo popularnym projekcie pn. „Stand up Bez cenzury” wraz z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim.

 • Duża charyzma.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

KACPER RUCIŃSKI

Młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w błyskotliwy, inteligentny, a czasem bezczelny sposób. Bardzo ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym. Ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów w tym m.in. główna rola w filmie komediowym w reż. Abelarda Gizy pt: Swing, gospodarz cyklicznego programu kabaretowego pt. Tylko dla dorosłych Bez Cenzury w TVP2.

 • Duża charyzma.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

ABELARD GIZA

Wyjątkowa osobowość. Niezwykle utalentowany i sympatyczny. Pełen pozytywnej energii i dużego dystansu do siebie. Trafny obserwator rzeczywistości i niezwykle czujny na scenie. Abelard, poprzez pryzmat swojej osoby, potrafi z niezwykłą precyzją ocenić polską rzeczywistość i skomentować ludzką głupotę. Nie boi się odważnych skojarzeń i jest daleki od banalnych historii. Jego programy, wypełnione trafnymi grepsami na długo pozostają w naszej pamięci i są najlepszym antidotum na głupotę, której na świecie nie brakuje. Abelard Giza to najnowsze objawienie polskiej sceny stand up comedy, która cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem polskiego widza. Gwarancja doskonałego żartu i wielkiej swobody improwizacyjnej.

 • Duża charyzma.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

STAND-UP BEZ CENZURY

Wspólny projekt trójki dobrych kumpli, czyli Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego.
Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up. Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Do grupy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu z pewnością należy trójka komików projektu Bez Cenzury. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy na swój sposób, ale łączy ich jedno -forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

 • Duża charyzma.
 • Niezwykły kontakt z publicznością.
realizacja

WIELU INNYCH…                              

Piotr Bałtroczyk
Cezary Pazura
Tomasz Jachimek
Kabaret pod Wyrwigroszem
Kabaret Słuchajcie
Kabaret Czesuaf
Kabaret Nowaki

realizacja