MALOWANIE PIASKIEM

green line

MALOWANIE PIASKIEM

Pokazy Malowania Piaskiem to niezwykłe połączenie muzyki i wzruszającej historii, która powstaje z piasku na oczach widzów. Historia dotykająca serca i wzbudzająca emocje. To sztuka tworzenia całych historii, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen.
Tak niezwykłe przedstawienie na zawsze zostaje w pamięci widza, gwarantuje najlepszą, najbardziej oryginalną i ekskluzywną oprawę artystyczną. Ważnym elementem występów jest oryginalność i niezapomniane przeżycia.
Istnieje możliwość stworzenia scenariusza na indywidualne zamówienie dla Klienta, w którym można pokazać logo firmy, nowy produkt lub historie powstania firmy.

  • Obrazy tworzone na oczach publiczności.
  • Oryginalna oprawa artystyczna.
  • Indywidualne scenariusze.
realizacja

WARSZTATY MALOWANIA PIASKIEM 

Dla chętnych chcących poznać tą sztukę bliżej prowadzimy warsztaty, które przeniosą uczestników do najdalszych zakątków naszej wyobraźni za pomocą światła, piasku i cieni… aby móc dostarczyć dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i poznać jedną z najbardziej niezwykłych i rzadkich sztuk.
Niepowtarzalny spektakl Piaskowej Animacji zawiera w sobie niezwykłe połączenie muzyki, słów lektora i wzruszającej historii, która jest „malowana” piaskiem na oczach widza. Spektakle, które dotykają serca i wzbudza pozytywne emocje.
Zaczarowany świat piasku i cieni widziany oczyma dziecka, potrafi poruszyć niejedno serce i pozostaje na długo w pamięci.
W naszym repertuarze znajdują się takie baśnie i bajki, jak: Kopciuszek, Mały Książę i Królowa Śniegu.

realizacja

WARSZTATY EBRU MALOWANIE NA WODZIE

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z tajnikami tej niezwykłej metody malarskiej oraz spróbują własnych sił i wyobraźni, aby stworzyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju obrazy.
Obrazy wykonane podczas warsztatu, uczestnicy mogą zabrać ze sobą.

realizacja

ŚWIĄTECZNE POKAZY PIASKOWYCH ANIMACJI

 Spotkania Świąteczne dla wielu firm to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu podsumowanie sukcesów i osiągnięć, a także jest okazją do złożenia życzeń i wyróżnień dla pracowników oraz klientów firmy za dotychczasową współpracę. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy świąteczną odsłonie jakże widowiskowego pokazu malowania piaskiem. Świąteczny pokaz malowania piaskiem z odpowiednią oprawą muzyczną to niezwykłe historie tworzone z piasku na oczach widzów. To sztuka tworzenia całych historii przy malowaniu piaskiem, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen, w których wykorzystujemy elementy świąteczne.

  • Widowiskowy pokaz malowania piaskiem.
  • Sceny z elementami świątecznymi.
  • Odpowiednia oprawa muzyczna.
realizacja