MALOWANIE PIASKIEM

green line

MALOWANIE PIASKIEM

Pokazy Malowania Piaskiem to niezwykłe połączenie muzyki i wzruszającej historii, która powstaje z piasku na oczach widzów. Historia dotykająca serca i wzbudzająca emocje. To sztuka tworzenia całych historii, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen.
Tak niezwykłe przedstawienie na zawsze zostaje w pamięci widza, gwarantuje najlepszą, najbardziej oryginalną i ekskluzywną oprawę artystyczną. Ważnym elementem występów jest oryginalność i niezapomniane przeżycia.
Istnieje możliwość stworzenia scenariusza na indywidualne zamówienie dla Klienta, w którym można pokazać logo firmy, nowy produkt lub historie powstania firmy.
Tworzymy również animacje piaskowe w formie reklam i bajek dla dzieci. Dla chętnych którzy chcą poznać tą sztukę bliżej prowadzimy warsztaty.

  • Obrazy tworzone na oczach publiczności.
  • Oryginalna oprawa artystyczna.
  • Indywidualne scenariusze.
realizacja

ŚWIĄTECZNE POKAZY PIASKOWYCH ANIMACJI

 Spotkania Świąteczne dla wielu firm to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu podsumowanie sukcesów i osiągnięć, a także jest okazją do złożenia życzeń i wyróżnień dla pracowników oraz klientów firmy za dotychczasową współpracę. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy świąteczną odsłonie jakże widowiskowego pokazu malowania piaskiem. Świąteczny pokaz malowania piaskiem z odpowiednią oprawą muzyczną to niezwykłe historie tworzone z piasku na oczach widzów. To sztuka tworzenia całych historii przy malowaniu piaskiem, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen, w których wykorzystujemy elementy świąteczne.

  • Widowiskowy pokaz malowania piaskiem.
  • Sceny z elementami świątecznymi.
  • Odpowiednia oprawa muzyczna.
realizacja