MULTIMEDIA

green line

Wizualne projektowanie eventów to nasza pasja. Realizujemy wizje Klientów, dostarczając im moc niezapomnianych wrażeń wynikających z oprawy wizualnej ich wydarzenia. Dzięki dużemu zapleczu technicznemu oraz profesjonalnemu zespołowi, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy event wykorzystując najnowsze technologie.

OPRAWA SCENOGRAFICZNA EVENTU, to jedna z podstaw tego czym wyróżni się on od setek innych i jak zostanie zapamiętany. Scena jest jego sercem. To na niej odbędą się kluczowe wydarzenia – przemówienia, prezentacje oraz występy gwiazd. Na niej też skupione będą oczy wszystkich uczestników.

Nowoczesne scenografie są bardzo zróżnicowane i choć wciąż korzysta się z tradycyjnych sposobów na uzyskanie zadowalającego efektu, to coraz częściej zastępuje się je MULTIMEDIAMI. Wykorzystując własne zaplecze sprzętowe jakim dysponujemy – nowoczesne super panoramiczne ekrany LED Ultra HD – jesteśmy w stanie stworzyć w połączeniu z innowatorskim i oryginalnym projektem scenograficznym nietuzinkową dekorację multimedialną.

EKRAN LED

Ekrany LED, to aktualnie nieodłączny element scenograficzny każdego eventu. Intensywność, jak i jakość wrażeń widzów zależą w dużej mierze od rodzaju i parametrów technicznych ekranów LED wykorzystanych podczas ich realizacji. Nasze ekrany LED mogą mieć różne rozmiary i kształty. Cechuje je wysoka jakość obrazu oraz możliwość oglądania emitowanego obrazu z krótkiego dystansu. Charakteryzują się wysoką rozdzielczością, co pozwala na wyświetlanie obrazów w dużej ostrości i zwiększonej gamie kolorów. Dzięki temu prezentowany na nich obraz jest bardzo realistyczny!

NOWOŚĆ w naszej ofercie. Ekran LED wysokiej jakości 7840Hz i pikselu P1.5 100m2 w kabinie typu corner + zamki kątowe -10+15st.

  • Wysoka jakość obrazu.
  • Możliwość oglądania emitowanego obrazu z krótkiego dystansu.
realizacja

PROJEKTORY

Mapping 3D, to w dużym skrócie innowacyjna technologia polegająca na projekcji wybranych elementów obiektu (ściany w pomieszczeniu, budynki, samochody) za pomocą światła projektora, przygotowaną wcześniej animacją. Wrażenia osiągane przez użycie mappingu dodatkowo potęgowane są użyciem dźwięku, co składa się na niesamowity spektakl.

  • Projektujemy scenografie.
  • Tworzymy kontent i animacje.
  • Zapewniamy nagłośnienie.
realizacja

Agencja Artystyczna EMA współpracuje z Grupą Górażdże od 18 lat, kompleksowo organizując, współorganizując lub wspierając organizację eventów adresowanych zarówno do odbiorów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W tym czasie wspólnie z Agencją Artystyczną EMA zorganizowaliśmy zarówno dni otwarte dla społeczności lokalnej, pikniki dla kontrahentów, coroczne eventy i gale dla kluczowych Klientów, eventy towarzyszące programom edukacyjnym, czy spotkania okazjonalne dla kadry zarządzającej. Agencja Artystyczna EMA zawsze wykazywała się pełnym zaangażowaniem, terminowością i sumiennością w realizacji zadań. Polecam współpracę z Agencją Artystyczną EMA jako rzetelnego partnera wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość i oczekują realizacji na najwyższym poziomie.

Andrzej Losor
Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu Górażdże Cement S.A.