OPRAWA MUZYCZNA EVENTÓW

green line

Oprawa muzyczna jest bardzo ważnym elementem każdego eventu, ponieważ w dużej mierze od muzyki zależy jak event zostaje odebrany i zapamiętany przez jego uczestników.
Oferujemy szeroki wachlarz możliwości:
Jula, Monika Lewczuk, Cleo, Natalia Szroeder, Red Lips, Sarsa, Grzegorz Hyży, Mrozu, Rafał Brzozowski, Sound’n’Grace, Anna Maria Jopek, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Margaret, Natalia Nykiel, Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak, Bajm, Bednarek, Enej, Feel, Ira, Kayah, Kombii, LemOn, Michał Szpak, Pectus, Perfect, Piersi, Poparzeni Kawą Trzy, Varius Manx, Zakopower.

LADES OF POWER

4 ŻYWIOŁY NA JEDNEJ SCENIE! charyzmatyczne, piękne i energiczne artystki z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na polskich oraz zagranicznych scenach muzycznych. Łączą autorskie brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki klubowej. Z sukcesami brały udział w programach telewizyjnych, takich jak: The Voice of Poland, Mam Talent, X- Factor czy Must be the Music.
Do mocnych i tanecznych brzmień klubowych, serwowanych przez jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych DJ-ek w Polsce, dogrywają na żywo skrzypce elektryczne i saksofon, a diamentowy wokal zespala całość. Dialogi muzyczne pomiędzy solowymi instrumentami, pięknym głosem o czarnej barwie i mocnym klubowym beat’em, to spektakularny show z prawdziwym efektem WOW!

  • Widowisko nasycone efektowną choreografią.
  • Jedyny w Polsce.
  • Piękna ognista scenografia.
realizacja

BARTŁOMIEJ SZOPIŃSKI

Pianista, organista, kompozytor i lider grupy Boogie Boys. Ma za sobą występy niemalże pod każdą szerokością geograficzną. Może pochwalić się wieloma nagrodami, w tym dziesięcioma statuetkami „Pianista roku” według ankiety Top Blues. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Polish Boogie Festival. Jego pierwszy solowy album miał premierę 21-go kwietnia 2017 roku. Producentem jest Marek Sierocki, a na płycie znajduje się dwanaście najpiękniejszych piosenek lat 60-tych w fortepianowo – smooth jazzowej interpretacji:
Wspomnienie, Pod Papugami – Czesława Niemena
Kochać – Piotra Szczepanika
Kwiaty we włosach, Historia jednej znajomości – Czerwonych Gitar
Dni których nie znamy – Marka Grechuty.

  • Wybitny, wielokrotnie nagradzany pianista.
realizacja

VIDEOTEKA

Miksowany w czasie rzeczywistym dźwięk z obrazem. Uczestnicy nie tylko usłyszą, ale także zobaczą największe polskie i zagraniczne przeboje od lat 60-tych do współczesnych hitów! Bogata płytoteka pozwala na zaspokojenie różnorodnych gustów, a wersje live niektórych utworów pozwalają poczuć atmosferę koncertów. Jest to również okazja, aby bawiący się mogli nie tylko usłyszeć, ale niejednokrotnie po raz pierwszy zobaczyć wykonawców przebojów doskonale znanych i wcześniej wielokrotnie już słyszanych.

  • Przeboje od lat 60-tych do współczesnych hitów!
  • Bogata płytoteka.
realizacja