OPRAWA MUZYCZNA EVENTÓW

green line

Oprawa muzyczna jest bardzo ważnym elementem każdego eventu, ponieważ w dużej mierze od muzyki zależy jak event zostaje odebrany i zapamiętany przez jego uczestników.
Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Nosowska, Lady Pank? Zapewnimy i skoordynujemy udział każdego artysty!

LADES OF POWER

4 ŻYWIOŁY NA JEDNEJ SCENIE! charyzmatyczne, piękne i energiczne artystki z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na polskich oraz zagranicznych scenach muzycznych. Łączą autorskie brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki klubowej. Z sukcesami brały udział w programach telewizyjnych, takich jak: The Voice of Poland, Mam Talent, X- Factor czy Must be the Music.
Do mocnych i tanecznych brzmień klubowych, serwowanych przez jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych DJ-ek w Polsce, dogrywają na żywo skrzypce elektryczne i saksofon, a diamentowy wokal zespala całość. Dialogi muzyczne pomiędzy solowymi instrumentami, pięknym głosem o czarnej barwie i mocnym klubowym beat’em, to spektakularny show z prawdziwym efektem WOW!

  • Widowisko nasycone efektowną choreografią.
  • Jedyny w Polsce.
  • Piękna ognista scenografia.
realizacja

BARTŁOMIEJ SZOPIŃSKI

Pianista, organista, kompozytor i lider grupy Boogie Boys. Ma za sobą występy niemalże pod każdą szerokością geograficzną. Może pochwalić się wieloma nagrodami, w tym dziesięcioma statuetkami „Pianista roku” według ankiety Top Blues. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Polish Boogie Festival. Jego pierwszy solowy album miał premierę 21-go kwietnia 2017 roku. Producentem jest Marek Sierocki, a na płycie znajduje się dwanaście najpiękniejszych piosenek lat 60-tych w fortepianowo – smooth jazzowej interpretacji:
Wspomnienie, Pod Papugami – Czesława Niemena
Kochać – Piotra Szczepanika
Kwiaty we włosach, Historia jednej znajomości – Czerwonych Gitar
Dni których nie znamy – Marka Grechuty.

  • Wybitny, wielokrotnie nagradzany pianista.
realizacja

VIDEOTEKA

Miksowany w czasie rzeczywistym dźwięk z obrazem. Uczestnicy nie tylko usłyszą, ale także zobaczą największe polskie i zagraniczne przeboje od lat 60-tych do współczesnych hitów! Bogata płytoteka pozwala na zaspokojenie różnorodnych gustów, a wersje live niektórych utworów pozwalają poczuć atmosferę koncertów. Jest to również okazja, aby bawiący się mogli nie tylko usłyszeć, ale niejednokrotnie po raz pierwszy zobaczyć wykonawców przebojów doskonale znanych i wcześniej wielokrotnie już słyszanych.

  • Przeboje od lat 60-tych do współczesnych hitów!
  • Bogata płytoteka.
realizacja