PIKNIK JUBILEUSZOWY ROCKWELL AUTOMATION

green line

Event zorganizowany w czerwcu 2016 r. 
Ilość osób: 1800

Roześmiane twarze, sportowe emocje, świetna zabawa, pyszny catering, rodzinna atmosfera i wspaniała pogoda. Tak w skrócie można opisać to, co działo się 4 czerwca podczas Pikniku z udziałem przeszło 1800 pracowników firmy Rockwell Automation w chorzowskim Rosarium, które zostało umieszczone wśród 35 pięciu najpiękniejszych ogrodów różanych świata!
W poszczególnych strefach aktywności zapewniliśmy atrakcje dla każdego – najmłodszych, młodzieży i dorosłych – dobranych tak, aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.
W jednej z nich, znalazł się wyjątkowy tor przeszkód rodem z telewizyjnego show pn. Wymiatacze!  Atrakcją dla najmłodszych było laboratorium młodego badacza, w której mogli się przekonać, że chemia i fizyka wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie. Muffinkowe warsztaty wypieków przyciągnęły całe rodziny, a słodkości dopełnił Sweet bus, serwujący pyszne lody, gofry i watę cukrową. Do łez rozbawił wszystkich uczestników jedyny i niepowtarzalny Kabaret Młodych Panów!
Nasza agencja była odpowiedzialna za kompleksową organizacją tego eventu, w zakresie opracowania spójnej  koncepcji całego wydarzenia, wsparciu w zarządzaniu projektem na każdym jej etapie, koordynacji działań na miejscu, kompleksowej obsługi technicznej – scena + multimedia, hala namiotowa z miejscami siedzącymi, toalety przenośne, profesjonalna ochrona oraz wyśmienity catering, którego walory smakowe przebiły nawet najbardziej wygórowane potrzeby uczestników.

realizacja

Rockwell Automation Sp. z o.o. potwierdza, iż dotychczasowa współpraca prowadzona z Agencją Artystyczną EMA Sp. z o.o. realizowana była na wysokim poziomie.
Agencja Artysztyna EMA w czerwcu 2016 była generalnym organizatorem uroczystej imprezy okolicznościowej uświetniającej Jubileusz naszej firmy. Organizator bardzo dobrze wywiązał się ze swojej roli – począwszy od kompleksowego zaplanowania imprezy, poprzez fachowe doradztwo na każdym etapie jej organizacji i realizację.

Joanna Osoba – Botwina

Menedżer

realizacja