POKAZY AKROBATYCZNE

green line

TANIEC W KIELICHU

Spektakl, który robi wrażenie na najbardziej wymagającej grupie odbiorców łączący piękno kobiecego ciała z magicznym podwodnym światem. „Kulę wodną” po raz pierwszy zaprezentował Cyrk Du Soleil w spektaklu Zumanity w 2009 roku. Niezwykłość tego taneczno-akrobatycznego pokazu tkwi w jest unikatowości, gdyż potrafi go wykonać tylko osiem osób na świecie, a w Polsce tylko jedna!

 • Unikatowa choreografia.
 • Wykonuje go tylko 1 osoba w Polsce.
realizacja

TANIEC NA SZARFACH

Taniec na szarfach, to połączenie niezwykłych umiejętności panowania nad ciałem, siły i lekkości. Podczas występu świat iluzji zaciera się ze światem rzeczywistości, tworząc magiczną wizję unoszenia się nad ziemią. Szarfa powietrzna daje możliwości zaprezentowania wielu fizycznych możliwości gimnastycznych, gibkości, zwinności oraz niezwykłej gracji. Jest to bardzo elegancki i zmysłowe widowisko. Pokaz możliwy jest w dwóch wariantach – indywidualny lub w duecie.

 • Magiczna koncepcja.
 • Eleganckie i zmysłowe widowisko.
realizacja

TANIEC W BAŃCE

Niezwykłe widowisko polegające na akrobacjach w kuli, która dzięki temu, że składa się z dwóch połówek pozwala na stworzenie spektakularnego show na oczach widzów. W pokazie można podziwiać zarówno lekkość, piękno i estetykę ruchu, jak i doskonałą synchronizację tych bardziej dynamicznych momentów. Zatrzymane kadry akrobatyczne ani na chwilę nie tracą nic ze swej płynności. Na oczach widzów powstają imponujące i pozornie niemożliwe figury, wymagające absolutnej kontroli i znajomości swojego ciała.

 • Połączenie tańca i akrobacji w jednym.
 • Spektakularne show.
realizacja

 

POLE DANCE / FLYING POLE

Artystyczny pokaz siłowy na rurce pionowej utrzymany w stylu musicalowym. Choreografia, rekwizyty i idealnie dobrana muzyka doskonale się ze sobą komponują. Razem stopniują napięcie i nadają aurę tajemniczości. Obok klasycznych kroków Artysta przedstawia moon-walk w powietrzu – krok taneczny wykonany w pionie. Całość występu wypełniają planche, pompki i szpagaty podnosząc walory artystyczne i jego wartość. Cały pokaz wykonany jest w stylu humorystycznym, umożliwiając kontakt z publicznością.
Pokaz z takimi rekwizytami jak: tratwa, latarnia i klasyczny pole dance.

 • Ponadprzeciętne umiejętności artystów.
 • Niespotykane rekwizyty.
realizacja

POLE DANCE / AERIAL HOOP

Widowisko nasycone figurami i ewolucjami odkrywającymi nowe, zdumiewające umiejętności i możliwości. Występ z użyciem rekwizytu zwanego freestanding aerial hoop – wolnostojący i obrotowy przyrząd, który jest idealną alternatywą dla standardowej aero akrobatyki. Umożliwia wykonanie akrobacji powietrznych i ukazanie piękna ciał dla osób spragnionych akrobatyki w czystej postaci: trudnych elementów technicznych i ewolucji, zamkniętych w nowoczesnej i płynnej choreografii.

 

 

 

 

 • Innowacyjne i widowiskowe przedstawienie.
 • Nowatorski rekwizyt.
realizacja
 

TANIEC NA RĘKACH

Spektakl, w którym zobaczymy zarówno lekkość, piękno i estetykę ruchu, jak i doskonałą synchronizację tych bardziej dynamicznych momentów. Na oczach widzów powstają imponujące i pozornie niemożliwe figury, wymagające absolutnej kontroli i znajomości swoich ciał. Widowisko łączy siłę z niespotykaną umiejętnością panowania nad równowagą ciała. Sprężystość ludzkiego ciała, które balansuje jedynie na rękach, wprawia w osłupienie wszystkich gości, mogących na własne oczy oglądać to przedstawienie. Jest to pokaz dla wszystkich, którzy kładą nacisk na oryginalność i widowiskowość.

W ofercie posiadamy 7 różnych programów !

 • Piękne i zmysłowe przedstawienie.
 • Ponadprzeciętne umiejętności artystów.
realizacja