POKAZY AKROBATYCZNE

green line

TANIEC W KIELICHU

Spektakl, który robi wrażenie na najbardziej wymagającej grupie odbiorców łączący piękno kobiecego ciała z magicznym podwodnym światem. „Kulę wodną” po raz pierwszy zaprezentował Cyrk Du Soleil w spektaklu Zumanity w 2009 roku. Niezwykłość tego taneczno-akrobatycznego pokazu tkwi w jest unikatowości, gdyż potrafi go wykonać tylko osiem osób na świecie, a w Polsce tylko jedna!

 • Unikatowa choreografia.
 • Wykonuje go tylko 1 osoba w Polsce.
realizacja

TANIEC NA SZARFACH

Taniec na szarfach, to połączenie niezwykłych umiejętności panowania nad ciałem, siły i lekkości. Podczas występu świat iluzji zaciera się ze światem rzeczywistości, tworząc magiczną wizję unoszenia się nad ziemią. Szarfa powietrzna daje możliwości zaprezentowania wielu fizycznych możliwości gimnastycznych, gibkości, zwinności oraz niezwykłej gracji. Jest to bardzo elegancki i zmysłowe widowisko. Pokaz możliwy jest w dwóch wariantach – indywidualny lub w duecie.

 • Magiczna koncepcja.
 • Eleganckie i zmysłowe widowisko.
realizacja

TANIEC W BAŃCE

Niezwykłe widowisko polegające na akrobacjach w kuli, która dzięki temu, że składa się z dwóch połówek pozwala na stworzenie spektakularnego show na oczach widzów. W pokazie można podziwiać zarówno lekkość, piękno i estetykę ruchu, jak i doskonałą synchronizację tych bardziej dynamicznych momentów. Zatrzymane kadry akrobatyczne ani na chwilę nie tracą nic ze swej płynności. Na oczach widzów powstają imponujące i pozornie niemożliwe figury, wymagające absolutnej kontroli i znajomości swojego ciała.

 • Połączenie tańca i akrobacji w jednym.
 • Spektakularne show.
realizacja

 

POLE DANCE /FLYING POLE

Artystyczny pokaz siłowy na rurce pionowej utrzymany w stylu musicalowym. Choreografia, rekwizyty i idealnie dobrana muzyka doskonale się ze sobą komponują. Razem stopniują napięcie i nadają aurę tajemniczości. Obok klasycznych kroków Artysta przedstawia moon-walk w powietrzu – krok taneczny wykonany w pionie. Całość występu wypełniają planche, pompki i szpagaty podnosząc walory artystyczne i jego wartość. Cały pokaz wykonany jest w stylu humorystycznym, umożliwiając kontakt z publicznością.

 • Widowiskowy pokaz artystyczny.
 • Ponadprzeciętne umiejętności artystów.
realizacja

AKROBACJE W KOLE

Innowacyjne i widowiskowe przedstawienie akrobatyczne, które zachwycie absolutnie każdego. Akrobacje w kole wykonane został pierwszy raz przez światowej sławy gimnastyka na festiwalu w Montrealu i od tego czasu na całym świecie pojawiać zaczęli się jego naśladowcy. Tą trudną i wymagająca sztukę potrafią opanować tylko nieliczni. Cyr Wheel ukazuje artystę w stalowym pierścieniu, który wbrew grawitacji porusza się w rytm dynamicznej muzyki. Jest to połączenie umiejętności panowania nie tylko nad własnym ciałem, ale także nad ciężkim kołem oraz niezwykłej siły. Kolejnym z wariacji akrobatycznej jest koło powietrzne, czyli Aerial Ring. Tutaj z kolei akrobacja odbywa się na podwieszonym okręgu, który przemieszcza się w różnych płaszczyznach. Siła współgra tutaj z elegancją i pięknem elastyczności.

 • Innowacyjne i widowisko przedstawienie.
 • Spektakularne show.
realizacja

 

TANIEC NA RĘKACH

Spektakl, który reprezentuje siłę fizyczną w najczystszej postaci, jest handbalancing, czyli taniec na rękach. Artysta potrzebuje jedynie podpórki. Widowisko łączy siłę z niespotykaną umiejętnością panowania nad równowagą ciała. Sprężystość ludzkiego ciała, które balansuje jedynie na rękach, wprawia w osłupienie wszystkich gości, mogących na własne oczy oglądać to przedstawienie. Handbalancing to zmysłowe, eleganckie przedstawienie z nutką namiętności i piękna.

 • Piękne i zmysłowe przedstawienie.
 • Ponadprzeciętne umiejętności artystów.
realizacja