FIRESHOW

green line

Widowisko łączące taniec, żonglerkę oraz elementy akrobatyki z ogniem. Choreografia tancerzy jest dopasowana do muzyki, do której występują. Podczas spektaklu fireshow wykorzystujemy wiele niekonwencjonalnych rozwiązań scenicznych – płonące wzory i rekwizyty (m.in. pazury, poi, liny, kije, wachlarze, meteor, sześcian, pochodnie) połączone z odpowiednią oprawą (muzyką, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy strojami, makijażami) i tańcem, tworzą niepowtarzalne przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy.Przedstawienia – w zależności od warunków scenicznych – mogą zostać wzbogacone o dodatkowe efekty pirotechniczne – flesze, fontanny ognia, wystrzałowe konfetti, mgły, kolorowe dymy, flary, rozbłyskowe różdżki, iskierki, pochodnie, płonące misy, kilkumetrowe iskry, ogniste wybuchy, itp.

POKAZ TANECZNY Z ELEMENTAMI FIRESHOW

Zapierające dech w piersiach oryginalne i autorskie ogniste widowisko nasycone efektowną choreografią z wykorzystaniem płonących rekwizytów. Jedyny w Polsce w pełni kompleksowy spektakl łączący piękny taniec, najwyższej klasy innowacyjne rekwizyty, ogień oraz efekty pirotechniczne. W trakcie pokazu artyści poza ogniem wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt ledowy, tworząc piękne trójwymiarowe obrazy z możliwością wyświetlenia obrazów oraz spersonalizowania pokazu wyświetlając logotyp Klienta. Nowoczesna technologia wprawiona w ruch do dźwięków dynamicznej muzyki tworząc piękne awangardowe widowisko. Pokaz fireshow w zależności od zapotrzebowania dostępny jest w wielu wariantach. Poszczególne programy dopasowane są do różnych przestrzeni oraz dla rożnych odbiorców – od pięknych tanecznych choreografii, po ekstremalne programy z jedynym w Polsce ekstremalnym artystą i wielokrotnym rekordzistą świata w połykaniu mieczy. Pokaz dostępny jest zarówno w wersji plenerowej, jak i do pomieszczeń zamkniętych.
Całość występu dopełniają wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, oświetlenie sceniczne, starannie dopracowane stroje oraz piękna ognista scenografia.
W zależności od zapotrzebowania oraz dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od jednej do kilku osób.
Czas trwania: 15-30 minut

  • Ogniste, dynamiczne widowisko.
  • Połączenie tańca, ognia oraz muzyki.
  • Wiele wariantów scenariusza.
realizacja

EKSTREMALNY POKAZ OGNIA

Duże widowisko sceniczne przeznaczone na duże eventy firmowe oraz na duże sceny. W programie trzech profesjonalnych artystów, duża ilość efektów specjalnych, pirotechnika sceniczna oraz ekstremalne umiejętności – połykanie mieczy, połykanie ognia, widowiskowe uwolnienia. Program cechuje duża widowiskowość oraz mocny sceniczny repertuar.
Czas trwania widowiska: około 30 minut

  • Duża ilość efektów specjalnych.
  • Ekstremalne umiejętności.
  • Mocny, sceniczny repertuar.
realizacja