POKAZY ILUZJI

green line

ILUZJA Z BLISKA

Jest to idealna opcja na bankiety, bale i koktajle oraz wszelkie inne okazje, gdzie chodzi o rozrywkę, która dobrze komponuje się z eventem i innymi jego atrakcjami. Całość jest interaktywna, prezentowana z bliska, na wyciągnięcie ręki. Iluzjonista podchodzi do stolików albo do stojących grup gości i prezentuje wszystkim obecnym iluzję z bliska przez resztę wieczoru. Przedmioty znikają, pojawiają się, mnożą, zamieniają miejscami itd. Wykorzystywane są karty, monety, banknoty, długopisy, czy cokolwiek, co znajduje się akurat pod ręką. Każdy trik w całości lub częściowo dzieje się w rękach gości.
Czas trwania: 1-3h

 • Interaktywne show.
 • Występ na wyciągnięcie ręki.
 • Różnorodne triki.
realizacja

MAGICZNY STAND’UP

Pełny pokaz iluzji – możliwy do wykonania w praktycznie każdych warunkach. Jest to bardzo dynamiczny występ, który dzieje się przy udziale gości, którzy stają się częścią pokazu. Repertuar jest bardzo różnorodny – od rzeczy, które polegają na czystej zręczności, poprzez humor i interakcję, wykorzystywanie działania zmysłów, aż do odczytywania bardzo skrytych myśli osób zapraszanych na scenę. Pokaz możliwy jest do wykonania przed dowolnie dużą lub małą grupą gości – od 10 do 1000 osób. Całość podana z dużym humorem i smakiem – jest lekka, zabawna, wizualna i sprawia, że wszyscy goście doskonale się bawią.
Czas trwania: max 45 minut

 • Dynamiczny występ.
 • Zaangażowanie widzów.
 • Interaktywne show.
 • Występ na wyciągnięcie ręki.
 • Różnorodne triki.
 • Różnorodny repertuar.
realizacja

POŁYKANIE MIECZY Z ELEMENTAMI ILUZJI

Porywający spektakl z wykorzystaniem elementów współczesnej iluzji, zręcznej manipulacji oraz szczypty niebezpieczeństwa. Artysta prezentuje niezwykły repertuar niespotkanych w Polsce ekstremalnych umiejętności, które trenował i szlifował na scenach całej Europy. Nieprzeciętne widowisko uwieńczone jest wielkim finałem – jedynym w Polsce pokazem połykaniem prawdziwych półmetrowych mieczy.
W pokazie wystąpi wielokrotny rekordzista świata, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, dwukrotny półfinalista MAM TALENT, międzynarodowa gwiazda zagranicznych konwentów oraz festiwali. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesamowitej energii artysta od lat zachwyca swoimi pokazami publiczność na scenach całego świata. Całość doprawiona ogniem stanowi doskonałą atrakcję zarówno na małą, jak i dużą scenę. W programie pokazu:
– połykanie mieczy – artysta wprowadza półmetrowe ostrza mieczy i wykonuje z nimi akrobacje, podnosi ciężary oraz pozwala ochotnikom wyciągać miecze z przełyku
– połykanie ognia – artysta gasi płonące pochodnie w ustach, wydmuchuje ogniste opary i trzyma gorące pochodnie w zębach
– iluzja sceniczna z elementami manipulacji – artysta manipuluje rekwizytami wykorzystując elementy klasycznej iluzji scenicznej oraz optyczne właściwości ruchu rekwizytów w przestrzeni
– ekstremalne uwolnienia – artysta krępowany jest przez ochotników z publiczności kaftanami, łańcuchami i kajdanami, z których następnie musi się oswobodzić – w trakcie widowiska artysta mocno angażuje publiczność do poszczególnych numerów.
Czas trwania widowiska: około 20 minut

 • Porywające show.
 • Szczypta adrenaliny i niebezpieczeństwa.
 • Prowadzone przez rekordzistę świata.
realizacja