POKAZY LASERÓW PRZESTRZENNYCH

green line

Pokazy światła i dźwięku połączone w jedną spójną całość tworzą niezapomniane widowiska laserowe.

Pokaz przestrzenny to podstawowa, bardzo efektowna jego część. Pojawiają się w niej kolorowe promienie lasera, tworzące w synchronizacji z muzyką ruchome konstelacje przestrzenne, otaczając widza namacalnym kolorowym światłem. Całość pokazu odbywa się w przestrzeni nad widzami, a promienie lasera widoczne są dzięki wytworzonemu dymowi (dla widzów absolutnie nieszkodliwa para wodna).

W części graficznej pokazu możemy wyświetlić np. stateczne lub animowane obrazy, logotypy lub napisy.  

Pokaz możemy uświetnić wyrzutniami ognia, CO2, konfetti lub pirotechniką sceniczną.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Stosujemy wysokiej jakości urządzenia renomowanych firm i wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne oprogramowanie. Nasze pokazy są wielokanałowe, co oznacza, że każda wiązka lasera jest zaprogramowana indywidualnie i porusza się niezależnie od pracy pozostałych urządzeń.

Wyróżnia nas doskonała znajomość rynku, kreatywność oraz gwarancja niezawodności! Atutem jest konkurencyjność cen, wysokiej jakości sprzęt, zdobyte doświadczenie i wiedza. 

Dysponujemy 20 profesjonalnymi laserami o mocy od 1,5W do 20W – idealnie zsynchronizowanych z muzyką (biblioteka ponad 500 utworów – od muzyki klasycznej, po muzykę popularną).

  • Pełna logistyka.
  • Bezpłatna konsultacja.
  • Profesjonalne doradztwo.
  • Na terenie całego kraju.
realizacja