POKAZY TANECZNE

green line


Pokazy taneczne w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, to najlepszy sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy. W naszej ofercie mamy pokazy przygotowane pod indywidualne zlecenie Klienta, dla dowolnej ilości tancerzy począwszy od kameralnych występów solowych do efektownego show w wykonaniu kilkunastu tancerzy.
Posiadamy kilka gotowych projektów tanecznych, różniące się od siebie tematyką, oprawą muzyczną i kostiumami. Każde show podzielone jest na trzy występy, podczas których zmienia się muzyka, choreografia i charakteryzacja tancerzy.

POKAZ TANECZNY Z ELEMENTAMI FIRESHOW

Zapierające dech w piersiach oryginalne i autorskie ogniste widowisko nasycone efektowną choreografią z wykorzystaniem płonących rekwizytów. Jedyny w Polsce w pełni kompleksowy spektakl łączący piękny taniec, najwyższej klasy innowacyjne rekwizyty, ogień oraz efekty pirotechniczne. W trakcie pokazu artyści poza ogniem wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt ledowy, tworząc piękne trójwymiarowe obrazy z możliwością wyświetlenia obrazów oraz spersonalizowania pokazu wyświetlając logotyp Klienta. Nowoczesna technologia wprawiona w ruch do dźwięków dynamicznej muzyki tworząc piękne awangardowe widowisko. Pokaz fireshow w zależności od zapotrzebowania dostępny jest w wielu wariantach. Poszczególne programy dopasowane są do różnych przestrzeni oraz dla rożnych odbiorców – od pięknych tanecznych choreografii, po ekstremalne programy z jedynym w Polsce ekstremalnym artystą i wielokrotnym rekordzistą świata w połykaniu mieczy. Pokaz dostępny jest zarówno w wersji plenerowej, jak i do pomieszczeń zamkniętych.
Całość występu dopełniają wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, oświetlenie sceniczne, starannie dopracowane stroje oraz piękna ognista scenografia.
W zależności od zapotrzebowania oraz dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od jednej do kilku osób.
Czas trwania: 15-30 minut

  • Widowisko nasycone efektowną choreografią.
  • Jedyny w Polsce.
  • Piękna ognista scenografia.
realizacja

LED DANCE SHOW

TANIEC Z REKWIZYTAMI LED
Piękne tancerki, bogato zdobione stroje i egzotyczne orientalne choreografie. Oferujemy fantastyczne widowisko rodem z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Z nami przeniesiesz się do świata pełnego magii, burzącej krew w żyłach muzyki, zmysłowych zapachów, bogatych strojów i pięknych tancerek. Zachwycimy wyjątkowymi i egzotycznymi choreografiami z wykorzystaniem orientalnych rekwizytów – kolorowych woali. Nasze widowiska są gwarancją fantastycznej zabawy w rytmie egzotycznej muzyki. Nasze tancerki od lat zachwycają publiczność na scenach całej Europy. Otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek, występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali, wielokrotnie można nas było podziwiać w programach telewizyjnych oraz w teledyskach gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nasze tancerki to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego.
Czas trwania jednego pokazu: około 3-4 minut.

realizacja