BANKIET FIRMOWY

green line

Event zorganizowany w październiku 2018 r. 
Ilość osób: 150

ZOBACZ REFERENCJE

W hotelu Andels w Łodzi zorganizowaliśmy cykliczne spotkanie dla Klientów firmy Libet S.A., która już po raz 2 nam zaufała, zlecając kompleksową organizację eventu. Jej zakres obejmował opracowanie spójnej, autorskiej koncepcji całego wydarzenia, wsparcie w zarządzaniu projektem na każdym jej etapie, koordynację działań na miejscu oraz kompleksową obsługę techniczno-multimedialną i artystyczną.
Naszą autorską koncepcje wieczoru poprowadzili – Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel.
Wybrani uczestnicy wzięli udział w programie typu talent show poprowadzony przez nasz duet oraz tancerzy ze studia tańca Hakiel.
W części muzycznej VDJ zaprosił uczestników na wyjątkową i niepowtarzalną Videotekę – miksowany w czasie rzeczywistym dźwięk z obrazem /oryginalne teledyski/. Bawiący się mogli nie tylko usłyszeć, ale niejednokrotnie po raz pierwszy zobaczyć wykonawców przebojów doskonale znanych i wcześniej wielokrotnie już słyszanych.

  • Przygotowaliśmy koncepcję.
  • Nadzorowaliśmy całą produkcją wykonawczą.
  • Koordynowaliśmy działania na miejscu wydarzenia.
realizacja

 

Firma Libet S.A. z przyjemnością udziela Agencji Artystycznej EMA rekomendacji połączonej ze słowami podziękowania za pełen profesjonalizm i wysoki poziom organizacji podczas wspólnej realizacji przedsięwzięcia.
Agencja Artystyczna EMA  w 2016 i 2018 roku współorganizowała uroczysty event uświetniający zakończenie sezonu dla Partnerów Handlowych Libet S.A.
Jako organizator wywiązała się w pełni z powierzonych zadań – począwszy od fachowego doradztwa na każdym etapie organizacji, po finalną realizację programu tego wyjątkowego wydarzenia. Dbałość o wszystkie szczegóły, znajomość tajników branżowych, doświadczenie, profesjonalizm, pomysłowość i elastyczność w działaniu, to z pewnością cechy wyróżniające pracowników Agencji Artystycznej EMA, które zapewniły naszym Klientom niezapomniane wrażenia i wspomnienia na długi czas.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z Agencją Artystyczna EMA jako rzetelnego partnera wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość i oczekują realizacji na najwyższym poziomie.

Katarzyna Nosalik
Dyrektor Marketingu

realizacja
realizacja