SPOTKANIE KLUCZOWYCH KLIENTÓW GRUPY GÓRAŻDŻE

green line

Event zorganizowany we wrześniu 2019 r.
Ilość osób: 180

W hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem zorganizowaliśmy cykliczne, dwudniowe spotkanie dla Klientów firmy Górażdże S.A., która już po raz 18! nam zaufała, zlecając kompleksową organizację eventu. Jej zakres obejmował rekomendację hotelu, opracowanie spójnej, autorskiej koncepcji całego wydarzenia, wsparcie w zarządzaniu projektem na każdym jej etapie, koordynację działań na miejscu oraz kompleksową obsługę techniczno-multimedialną i artystyczną.

Pierwszego dnia naszą autorską koncepcje wieczoru poprowadził Maciej Dowbor. Wybrani uczestnicy wzięli udział w programie typu talent show, który dostarczył zarówno im, jak i pozostałym uczestnikom eventu wielu pozytywnych emocji.
Muzycznie naszą publiczność rozgrzały energetyczne dziewczyny z zespołu Ladies of Power, a rozbawił do łez Igor Kwiatkowski! W finale wieczoru na scenie wystąpił Krzysztof Cugowski z największym przebojami Budki Suflera.

Motywem przewodnim drugiego dnia była digitalizacja! Multimedialna scenografia, nowoczesne rozwiązania technologiczne z udziałem prelegentów oraz gość specjalny… który był efektem WOW! Gospodarzem tego wieczoru była Katarzyna Pakosińska, która poprowadziła także ceremonię wręczenia nagród zakończoną jej recitalem.

realizacja

Agencja Artystyczna EMA współpracuje z Grupą Górażdże od 18 lat, kompleksowo organizując, współorganizując lub wspierając organizację eventów adresowanych zarówno do odbiorów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W tym czasie wspólnie z Agencją Artystyczną EMA zorganizowaliśmy zarówno dni otwarte dla społeczności lokalnej, pikniki dla kontrahentów, coroczne eventy i gale dla kluczowych Klientów, eventy towarzyszące programom edukacyjnym, czy spotkania okazjonalne dla kadry zarządzającej. Agencja Artystyczna EMA zawsze wykazywała się pełnym zaangażowaniem, terminowością i sumiennością w realizacji zadań. Polecam współpracę z Agencją Artystyczną EMA jako rzetelnego partnera wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość i oczekują realizacji na najwyższym poziomie.

Andrzej Losor
Dyrektor marketingu i komunikacji

realizacja