SPOTKANIE KLUCZOWYCH KLIENTÓW GÓRAŻDŻE S.A.

green line

Event zorganizowany w październiku 2018 r.
Ilość osób: 200

W malowniczo położonym hotelu Arłamów odbyła się kolejna edycja dwudniowego spotkania dla Klientów firmy Górażdże S.A., na której bawiło się blisko 200 osób.
W naszej gestii była kompleksowa organizacja całego eventu, w tym rekomendacja hotelu, opracowanie spójnej, autorskiej koncepcji całego wydarzenia, wsparcie w zarządzaniu projektem na każdym jej etapie, koordynację działań na miejscu oraz kompleksową obsługę techniczno-multimedialną i artystyczną.

Pierwszego dnia naszą autorską koncepcje wieczoru poprowadził Krzysztof Ibisz. Na scenie razem z nim zagościli tancerze z programu  pn. Dancing with the Stars – Anna Głogowska, Tomasz Barański, Lenka Tvrzova i Jan Kliment. Ich występowi towarzyszyli muzycy w 18 osobowym składzie z Big Bandu Małopolskiego. Niezwykła scenografia multimedialna, efektowne oświetlenie, kontent nawiązujący do tematu przewodniego wieczoru, spowodowały, że wszyscy uczestnicy poczuli się, jak w studiu telewizyjnym tego znanego wszystkim programu.

Drugiego dnia w roli prowadzącego zagościł niepowtarzalny Piotr Bałtroczyk, który poprowadził także ceremonię wręczenia nagród zakończoną koncertem Krzysztofa Kiljańskiego.

realizacja