POKAZ BARMAŃSKI

green line

Nietypowe przygotowywanie drinków – żonglerka butelkami, kubkami, shakerami, kostkami lodu itd. Atrakcyjną i ciekawą formą pokazu jest duet, czyli dwóch barmanów współpracujących ze sobą wymieniając się butelkami oraz sprzętem barowym podczas niezwykle widowiskowego show. Instruktorzy przygotowują cocktaile w rytm tematycznie dobranej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy. Po jego zaprezentowaniu barmani przeprowadzają konkurs z publicznością np. rzucanie butelkami lub przygotowywanie cocktaili na czas. W ramach pokazu zapewniamy degustacje przygotowanych drinków.
Pokaz barmański kończy sie efektownym podpaleniem baru i płonącymi butelkami w powietrzu… podświetlany bar i kłęby dymu wydobywające się z pod baru

OPEN BAR

W trakcie trwania open baru drinki podawane są gościom w niezwykły sposób z wykorzystaniem techniki barmaństwa w stylu wolnym. Uczestnicy mogą również wejść za bar i z pomocą barmanów będą mogli przygotować własny cocktail. W skład baru wchodzi wiele ciekawych propozycji: cocktaile, drinki, napoje bezalkoholowe, jak i również ciekawostki ze świata miksologii. Dla wytwornych koneserów przewidziane są również szlachetne trunki takie jak whisky i koniaki.

 

  • Niezwykłe serwowanie drinków.
  • Nauka przygotowywania cocktaili.
  • Ciekawostki ze świata miksologi.
realizacja

BAR MOLEKULARNY

Mojito w postaci galaretki z zatopionymi liśćmi mięty i dekoracją z rumu, degustowane widelczykiem?! Żelowe Whisky z zatopionymi kostkami lodu podawana z ciekłym azotem?!… Magia w świecie baru to nie tylko oszukiwanie grawitacji i zmysłów, ale i futurystyczne wykorzystywanie ciekłego azotu oraz procesów i reakcji do tworzenia koktajli w formie żelu, pianki czy espumy. Cocktaile molekularne zaskakują niezwykle czystym smakiem oraz nietypowymi sposobami podania w bardzo zaskakujących zestawieniach.

 

  • Magia w świecie baru.
  • Futurystyczne wykorzystanie składników.
  • Nietypowe sposoby podania.
realizacja